batony SURVIVALOWE

kiedy liczy się waga i energia

this one

Batony survivalowe

uznane wśród podróżników, sportowców

Kiedy liczy się przetrwanie i minimalna waga

1 opakowanie (5 batonów) zapewnia energię na cały dzień funkcjonowania, mieszcząc się w kieszeniach spodni lub kurtki. Idziesz na wyprawę lub wspinasz się na wysokie góry i liczy się każdy gram? Nasze batony są nie tylko smaczne, ale również nie zamarzną i nadają się do jedzenia zarówno na 7000 metrów jak i na Antarktydzie. Nie rozpuszczą się wystawione na bezpośrednie promienie słońca i nawet biegnąc w ultramaratonie przez Saharę będą nadawać się do spożycia.

Wytrzymałość batonów survivalowych

Batony Survivalowe THIS-1 to nawet 2800 kcal w jednym 500 gramowym opakowaniu! Każdy baton składa się z dwu płatków o grubości około 1 cm tak by były łatwe w jedzeniu, i by móc je łatwiej dzielić na części (np. między dwu uczestników wyprawy).

Ręczne wykonanie, najwyższej jakości składniki, brak tanich wypełniaczy i niska zawartość cukru pozwalają nam osiągnąć efekt niedostępny dla innych. Nawet bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi lub wodą przez 10 minut nie jest w stanie spowodować pogorszenia ich właściwości i walorów smakowych. 100 g produktu dostarczy Ci aż 555 kcal. Jeden baton survivalowy z guaraną zawiera 150 mg Kofeiny, więc szybko postawi każdego na nogi i pozwoli mu osiągnąć jego wymarzony cel. Warto mieć świadomość tego, iż po zjedzeniu naszego batonu jesteś w stanie sprostać intensywnemu wysiłkowi aż przez dwie godziny oraz umiarkowanemu nawet przez 6 godzin.

Na dzień dzisiejszy posiadamy militarny certyfikat potwierdzający przeprowadzenie pozytywnych testów potwierdzających przydatność do spożycia po 48 miesiącach. Tyle czasu już nasza pierwsza seria batonów czekała nim przeprowadziliśmy testy i wprowadziliśmy je do sprzedaży. Co roku będziemy przeprowadzać kolejne testy i dzięki temu będziemy uzyskiwali kolejne certyfikaty potwierdzające że nasze batony wytrzymają przez wiele lat, a nie jest to tylko deklaracja własna producenta. 

Najwyższa jakość składników i proces produkcji pozwalają nam gwarantować 15-letni okres przydatności do spożycia od daty produkcji.  

Baton this-1

Warto mieć świadomość tego, iż wszystkie batony THIS-1 wykonane są bez użycia konserwantów. Dzięki zastosowaniu wysoko-zaawansowanego wytrzymałego i szczelnego opakowania mogliśmy zrezygnować z użycia szkodliwych konserwantów. Opakowanie to gwarantuje przetrwanie batonu w idealnej jakości nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo próżniowe zamknięcie zapewnia czystość i sterylność.

Zależy Ci na tym, aby przekąska nawet w kurzu, błocie czy pod wodą była świeża? Szukasz produktu skutecznie zabezpieczonego przed dostępem groźnych dla zdrowia bakterii? Doskonały wybór nawet na ekstremalne wyprawy to właśnie batony energetyczne. Trekking, kolarstwo, pływanie – jeśli uprawiasz któryś z tych sportów, nasze batony są idealne dla Ciebie.

Batony THIS-1 dzięki unikalnemu składowi, nie zamarzają nawet w bardzo niskich temperaturach i nie rozpuszczają się mimo wielkich upałów. Co więcej, specjalny skład „lepiszcza” pozwala na ich spożywanie pod wodą przez profesjonalnych nurków i grotołazów, ponieważ przez 10 minut po rozpakowaniu pod wodą wciąż pozostają w jednym kawałku.