batony energetyczne

Maksimum energii w jednej dawce

this one

batony energetyczne

maksimum energii w jednej dawce

Najenergetyczniejsze batony energetyczne

Baton Super-energetyczny i Batony Energetyczne THIS-1 są istnym wulkanem energii zawartym w 40 gramach produktu. Warto wiedzieć, że są one odporne na ekstremalne temperatury, dzięki czemu można  zabrać je ze sobą dosłownie wszędzie. Nie rozpuszczą się nawet na Saharze w temperaturze 50°C i nie zamarzną w Himalajach mimo -40°C. Idealnie sprawdzają się jako przekąska w trakcie wielogodzinnego nurkowania, ponieważ nie rozpuszczają się w wodzie podczas jedzenia.

Ręczne wykonanie, najwyższej jakości składniki, brak tanich wypełniaczy i niska zawartość cukru pozwalają nam osiągnąć efekt niedostępny dla innych. Nawet bezpośredni kontakt z promieniami słonecznymi lub wodą przez 10 minut nie jest w stanie spowodować pogorszenia ich właściwości i walorów smakowych. 100 g produktu dostarczy Ci aż 555 kcal. Jeden baton super-energetyczny ma siłę dwóch espresso, więc szybko postawi każdego na nogi i pozwoli mu osiągnąć jego wymarzony cel. Warto mieć świadomość tego, iż po zjedzeniu naszego batonu jesteś w stanie sprostać intensywnemu wysiłkowi aż przez dwie godziny oraz umiarkowanemu nawet przez 6 godzin.

W każdych warunkach

Baton this-1

Warto mieć świadomość tego, iż batony energetyczne, super-energetyczne i regeneracyjne THIS-1 wykonane są bez użycia konserwantów. Dzięki zastosowaniu wysoko-zaawansowanego wytrzymałego i szczelnego opakowania mogliśmy zrezygnować z użycia szkodliwych konserwantów. Opakowanie to gwarantuje przetrwanie batonu w idealnej jakości nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo próżniowe zamknięcie zapewnia czystość i sterylność.

Zależy Ci na tym, aby przekąska nawet w kurzu, błocie czy pod wodą była świeża? Szukasz produktu skutecznie zabezpieczonego przed dostępem groźnych dla zdrowia bakterii? Doskonały wybór nawet na ekstremalne wyprawy to właśnie batony energetyczne. Trekking, kolarstwo, pływanie – jeśli uprawiasz któryś z tych sportów, nasze batony są idealne dla Ciebie.

Batony THIS-1 dzięki unikalnemu składowi, nie zamarzają nawet w bardzo niskich temperaturach i nie rozpuszczają się mimo wielkich upałów. Co więcej, specjalny skład „lepiszcza” pozwala na ich spożywanie pod wodą przez profesjonalnych nurków i grotołazów, ponieważ przez 10 minut po rozpakowaniu pod wodą wciąż pozostają w jednym kawałku.

Batony energetyczne dla sportowców, podróżników, kierowców i innych

Oferowane w naszym sklepie batony to niezwykle skompresowana porcja energii zamknięta w szczelnym, próżniowym opakowaniu. Jest to propozycja idealnie wpisująca się nawet do ekstremalnych wypraw. Potrafią ją docenić nie tylko profesjonaliści – himalaiści, sportowcy, podróżnicy – ale również zwykli zjadacze chleba.

Zabrakło Ci energii, aby ukończyć swoje wymarzone przedsięwzięcie? Teraz to już żaden problem. Weź ze sobą batony THIS-1 w Twoim ulubionym smaku i po sprawie. Czasami te brakujące 220 kcal może zdecydować o Twojej wygranej lub przegranej. Co więcej, jest to tylko 40 g wagi. I dodatkowo zapakowane w taki sposób, że są w stanie przetrwać prawie każde, nawet wyjątkowo skrajne warunki. Naszym batonom zaufało wielu alpinistów i himalaistów, np. Marcin Tomaszewski, Ryszard Pawłowski. Chętnie sięgają po nie również żeglarze jak Szymon Kuczyński. Weź zatem przykład z profesjonalistów i wyposaż się na swoje wyprawy w batony THIS-1.

Doskonałe w góry

Warto również zabrać nasze batony energetyczne w góry, gdzie wysiłek fizyczny jest szczególnie duży. Nasze przekąski nie zajmują dużo miejsca w plecaku i są bardzo lekkie, ale dodadzą Ci naprawdę sporo sił. Dzięki nim będziesz w stanie pokonać wyznaczoną trasę bez obaw o utratę potrzebnej energii. Oferowane przez nas batony energetyczne dla kolarzy górskich także świetnie się sprawdzają. Jeśli lubisz przemierzać górskie szlaki na rowerze, koniecznie zabierz ze sobą tego typu przekąskę.

Różne smaki

Niezależnie od tego, co lubisz jeść na co dzień, znajdziesz w naszej ofercie batony energetyczne dla sportowców w różnych wariantach smakowych. Kokos, wanilia, a może orzech? Wybór zależy tylko od Ciebie. W naszym sklepie nie brakuje również batonów czekoladowych, batonów o smaku czarnej porzeczki, a nawet z konopiami. Warto wiedzieć, że wszystkie smakują naprawdę wyśmienicie i na pewno przypadną Ci do gustu.

Wyjątkowe batony energetyczne i regeneracyjne THIS-1

W obecnych czasach sporo ludzi jest zabieganych i liczy się dla nich każda minuta. Jeśli brakuje Ci sił po treningu, a spieszysz się, np. do pracy, sięgnij po batony energetyczne. Sklep THIS-1 oferuje wysokoenergetyczne produkty przeznaczone dla osób, które potrzebują szybkiej energii, ale nie mają czasu na posiłek.

Batony energetyczne i regeneracyjne THIS-1 są wykorzystywane jako źródło energii podczas imprez sportowych, takich jak maraton, triathlon, a także w trakcie wypraw górskich, pracy na budowie, w ogrodzie itp. Sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie wydatek energetyczny jest wysoki przez dłuższy czas, np. podczas zdobywania najwyższych szczytów.

TO jest TO miejsce, miejsce TEGO JEDYNEGO, który cię Nakręci. THIS-1 to energia batonów energetycznych i regeneracyjnych dla Twojego organizmu podczas treningu, wyprawy czy podczas nocnej pracy w korporacji. THIS-1 to białko batonów regeneracyjnych, które pomogą odbudować Twoje ciało po wysiłku, zawodach i innych wyczerpujących czynnościach.