batony REgeneracyjne

do budowy i odbudowy mięśni

batony regeneracyjne

Odnowa mięśni po wysiłku

Regeneracja po wysiłku

Szukasz smacznej, a zarazem zdrowej przekąski, która pomoże ci z regeneracją mięśni? Nie ważne czy po zawodach, treningu czy po ciężkiej pracy fizycznej w lesie. Nasze batony regeneracyjne są idealnie skomponowane dla każdego kto potrzebuje szybkiego zastrzyku składników odżywczych i regeneracji po wysiłku.

GUE-owy weekend

Batony Regeneracyjne z dużą ilością białka i minerałów to idealna przekąska po każdym wysiłku. Dotyczy to zarówno pracy fizycznej, jak i umysłowej. Są one również idealną alternatywą dla słodyczy, batonów czekoladowych czy słonych przekąsek, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu. W popularnych smakołykach znajdziesz przede wszystkim „puste” węglowodany. Natomiast oferowane przez nas batony energetyczne dla sportowców cechuje idealna proporcja między węglowodanami (niezbędne również dla organizmu po treningu – żeby nie „palić” mięśni w bardzo ważnym procesie regeneracji), tłuszczem (pozwalającym odbudować zapasy energii), dużą ilością białka, które wzmacnia i buduje nasze ciało oraz, co równie ważne, dużą ilością błonnika. Błonnik jest niezwykle cenny, ponieważ odżywia pożyteczne bakterie jelitowe, a także pozwala przyspieszyć regenerację i wchłanianie pokarmu.

Nawet 570 kcal w 100g, 30% zawartość białka a przy tym tylko 16,5% cukru czynią z batonów regeneracyjnych THIS-1 króla na rynku. Musisz wiedzieć, że nie idziemy na kompromisy i używamy tylko najlepszych surowców, dzięki którym nasze produkty realnie pomagają w szybkiej regeneracji po wysiłku i nie tylko. W batonach znajduje się glukoza w czystej formie, która jest dla organizmu znacznie lepsza.

Batony regeneracyjne THIS-1 dzięki idealnej kompozycji składników, a zwłaszcza dużej zawartości łatwo przyswajalnego białka są idealnym produktem dla wszystkich, którym zależy na zdrowej i efektywnej diecie. To rozwiązanie również dla tych, którzy wiedzą, jak niezbędne dla organizmu jest białko, chociażby po to, aby skutecznie zregenerować się po całodniowym wysiłku.

Czemu warto zjeść baton z węglowodanami po wysiłku?

Wynika to z naszej fizjologii, a dokładnie potrzeb regeneracji powysiłkowej.

Opierać będzie się w ona w głównej mierze o potrzebę ograniczania rozpadu białek mięśniowych, a także promowania zwiększonego tempa syntezy białek mięśniowych.

Kluczową rolę odgrywa tu insulina. Rolą tego hormonu będzie zarówno działanie anaboliczne [1] polegające na poprawie procesów syntezy białek mięśniowych (MPS), jak również antykataboliczne [2], oparte o ograniczanie rozpadu białek mięśniowych (MPB).

Co ciekawe sama potreningowa reakcja hormonalna bywa niewystarczajaca dla osób ponad przeciętnie trenujących! Osoby te wymagają po pierwsze znacznie szybszego procesu regeneracji, jak i ograniczania niekorzystnych skutków zniszczeń potreningowych (Muscle Damage).

Można w bardzo łatwy sposób wpłynąć na wsparcie tych procesów, między innymi poprzez „potęgowania” procesów sprzyjających odbudowie powysiłkowej. Najłatwiejsza drogą będzie spożycie odpowiedniej puli węglowodanów i tu świetnie sprawdzi się porcja węglowodanów [3].

Efekt jaki można zaobserwować będzie miał na celu zarówno szybszą odbudowę zniszczeń powysiłkowych, jak również pozwoli na znacznie skuteczniejsze uzupełnieni zasobów glikogenu mięśniowego.

Optymalne proporcje między białkiem a węglowodanami to ok 30% białka, i około 20% węglowodanów. Czy batony This-1 mają prawie idealne proporcje przez przypadek? Chyba nie:)

Warto dodać jeszcze efekt psychologiczny takiego pokarmu, ale w ten temat nie będę się zagłębiał!

[1] Fluckey JD, Vary TC, Jefferson LS, Farrell PA: Augmented insulin action on rates of protein synthesis after resistance exercise in rats. Am J Physiol. 1996, 270 (2 Pt 1): E313-9.

[2] Denne SC, Liechty EA, Liu YM, Brechtel G, Baron AD: Proteolysis in skeletal muscle and whole body in response to euglycemic hyperinsulinemia in normal adults. Am J Physiol. 1991, 261 (6 Pt 1): E809-14.

[3] Zawadzki KM, Yaspelkis BB, Ivy JL: Carbohydrate-protein complex increases the rate of muscle glycogen storage after exercise. J Appl Physiol. 1992, 72 (5): 1854-9.

Bez konserwantów

Baton this-1

Warto mieć świadomość tego, iż batony THIS-1 wykonane są bez użycia konserwantów. Dzięki zastosowaniu wysoko-zaawansowanego wytrzymałego i szczelnego opakowania mogliśmy zrezygnować z użycia szkodliwych konserwantów. Opakowanie to gwarantuje przetrwanie batonu w idealnej jakości nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo próżniowe zamknięcie zapewnia czystość i sterylność.

Zależy Ci na tym, aby przekąska nawet w kurzu, błocie czy pod wodą była świeża? Szukasz produktu skutecznie zabezpieczonego przed dostępem groźnych dla zdrowia bakterii? Doskonały wybór nawet na ekstremalne wyprawy to właśnie batony energetyczne. Trekking, kolarstwo, pływanie – jeśli uprawiasz któryś z tych sportów, nasze batony są idealne dla Ciebie.

Batony THIS-1 dzięki unikalnemu składowi, nie zamarzają nawet w bardzo niskich temperaturach i nie rozpuszczają się mimo wielkich upałów. Co więcej, specjalny skład „lepiszcza” pozwala na ich spożywanie pod wodą przez profesjonalnych nurków i grotołazów, ponieważ przez 10 minut po rozpakowaniu pod wodą wciąż pozostają w jednym kawałku.

Różne smaki

Niezależnie od tego, co lubisz jeść na co dzień, znajdziesz w naszej ofercie batony energetyczne dla sportowców w różnych wariantach smakowych. Kokos, wanilia, a może orzech? Wybór zależy tylko od Ciebie. W naszym sklepie nie brakuje również batonów czekoladowych, batonów o smaku czarnej porzeczki, a nawet z konopiami. Warto wiedzieć, że wszystkie smakują naprawdę wyśmienicie i na pewno przypadną Ci do gustu.

Wyjątkowe batony This-1

W obecnych czasach sporo ludzi jest zabieganych i liczy się dla nich każda minuta. Jeśli brakuje Ci sił po treningu, a spieszysz się, np. do pracy, sięgnij po batony energetyczne. Sklep THIS-1 oferuje wysokoenergetyczne produkty przeznaczone dla osób, które potrzebują szybkiej energii, ale nie mają czasu na posiłek.

Batony energetyczne i regeneracyjne THIS-1 są wykorzystywane jako źródło energii podczas imprez sportowych, takich jak maraton, triathlon, a także w trakcie wypraw górskich, pracy na budowie, w ogrodzie itp. Sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie wydatek energetyczny jest wysoki przez dłuższy czas, np. podczas zdobywania najwyższych szczytów.

TO jest TO miejsce, miejsce TEGO JEDYNEGO, który cię Nakręci. THIS-1 to energia batonów energetycznych i regeneracyjnych dla Twojego organizmu podczas treningu, wyprawy czy podczas nocnej pracy w korporacji. THIS-1 to białko batonów regeneracyjnych, które pomogą odbudować Twoje ciało po wysiłku, zawodach i innych wyczerpujących czynnościach.