Żele energetyczne dla biegaczy, kolarzy, wspinaczy i wszystkich sportowców

żele energetyczne
Żele energetyczne na bazie miodu zawierający tylko miód i sok owocowy dla smaku.
Tylko najlepsze składniki które dodadzą ci energii natychmiast wtedy kiedy potrzebujesz.

Żele żeby mieć energię

Sport to nie jest prosta droga, na której ani razu nie dostaniesz zadyszki. Często jest wręcz odwrotnie – przed metą jest wiele wzlotów i upadków. Co więcej, nie zawsze możesz się zatrzymać, bez względu na brak siły, chęć poddania się czy trzęsące się z wysiłku mięśnie. Walka z własnym ciałem i jego możliwościami to codzienność dla osób trenujących wyczynowo, takich jak biegacze czy kolarze, ale również dla tych, którzy dbają o swoją sylwetkę amatorsko. Kiedy ciało słabnie, z pomocą przyjdą żele energetyczne.

Źródłem energii w trakcie aktywnego sportu są głównie węglowodany, które są najefektywniej przyswajane przez organizm. Prędkość ich działania jest ściśle związana z rodzajem spożytego cukru, na przykład fruktoza rozłoży się szybciej niż maltodekstryna, ale jej efekt utrzyma się krócej w przeciwieństwie do tej drugiej. Żele energetyczne dla kolarzy i biegaczy są więc niezbędnym elementem każdego treningu czy wyścigu, ponieważ w tych dyscyplinach potrzeba dużej ilości siły “na już”, a ich poręczna forma pozwala zachować komfort i wygodę podczas uprawiania sportu.

Czysty skład to nasz priorytet

Między siłą i prostym składem stawiamy znak równości. Nasze żele energetyczne dla sportowców składają się w 100% z produktów pochodzenia naturalnego. Na etykiecie zobaczysz tylko dwie rzeczy: miód i sok z owoców. Miód to przede wszystkim źródło kilku cukrów prostych, dzięki którym organizm szybko otrzyma potrzebną mu w danym momencie siłę. Soki z owoców to dodatkowa porcja fruktozy, ale i przełamanie tak intensywnego, słodkiego smaku, dlatego oferujemy dwie kwaśne opcje: jabłkowo-cytrynową lub porzeczkową.

Z myślą o Twoich sukcesach sportowych

Wiemy, że przekraczanie własnych granic to nie lada wyzwanie, a w trakcie maratonów czy wyścigów siła kończy się wcześniej niż motywacja i dyscyplina. Nasze żele energetyczne powstały z pasji do sportów wyczynowych i podziwu dla ludzkiej wytrwałości. Trzymamy mocno kciuki za Twoje osiągnięcia niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym biegaczem, kolarzem, himalaistą, trójboistą czy trenujesz amatorsko.