This 1 to zdrowa i energetyczna żywność

Zawodowo uprawiasz sport? Jesteś wielbicielem ekstremalnych wypraw w góry? A może po prostu lubisz się porządnie spocić podczas treningu siłowego? Jeśli tak, nie zapomnij, że musisz dostarczyć organizmowi niezbędne wartości odżywcze, zwłaszcza białka, które umożliwia budowanie, regenerację i utrzymanie masy mięśniowej. W trosce o Twoje potrzeby jako świadomy producent batonów proteinowych, zadbaliśmy o to, żeby nasza żywność wysokoenergetyczna posiadała naturalny skład – bez konserwantów i ze ściśle określoną, niezbędną zawartością cukru. 

Codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków potrafi przysporzyć sporo problemów, dlatego wiele osób decyduje się na używanie mieszanek. Zdajemy sobie sprawę, że żywność sportową powinna więc cechować łatwość i szybkość przygotowania oraz prostota, czyli gotowość do spożycia. THIS-1 to producent batonów energetycznych i suchego prowiantu z dobrym makro, dzięki którym z łatwością zadbasz o odpowiednią dawkę protein i zyskasz więcej czasu na wzięcie udziału w nowym wyzwaniu.

Batony, mieszanki chlebowe czy naleśniki są oparte na mieszankach specjalnie wybranych orzechów lub mąk orzechowych, które oprócz energii i białka dostarczają bardzo duże ilości niezbędnych związków mineralnych. 

Batony energetyczne i regeneracyjne bez konserwantów

Zestaw This-1
batonik

Batony regeneracyjne, energetyczne, super-energetyczne i survivalowe THIS-1 wykonane są bez użycia konserwantów. Dzięki zastosowaniu wysoko zaawansowanego opakowania mogliśmy zrezygnować z tych szkodliwych dodatków. To specjalne opakowanie zapewnia przetrwanie batonu nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo zamknięcie go próżniowo zapewnia czystość i sterylność.

Nawet w kurzu, błocie czy też pod wodą batony będą świeże i jednocześnie zabezpieczone przed dostępem niebezpiecznych bakterii. To idealny wybór nawet na ekstremalne wyprawy!

100% hand made

bez konserwantów
batonik
Zestaw This-1

Batony regeneracyjne, energetyczne i super-energetyczne THIS-1 wykonane są bez użycia konserwantów. Dzięki zastosowaniu wysoko-zaawansowanego opakowania mogliśmy zrezygnować z użycia konserwantów. Opakowanie to zapewnia przetrwanie batonu nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo zamknięcie go próżniowo zapewnia czystość i sterylność.

Nawet w kurzu, błocie czy pod wodą będzie on świeży i jednocześnie zabezpieczy przed dostępem niebezpiecznych bakterii. Idealny wybór nawet na najbardziej ekstremalne wyprawy!

Oni już spróbowali!

Batony energetyczne i regeneracyjne potrafią docenić nie tylko profesjonaliści – ale również zwykli zjadacze chleba. Na uwagę zasługuje jednak fakt, iż chętnie sięgają po nie himalaiści, sportowcy i podróżnicy. Nasze produkty docenił m.in. Marcin „Yeti” Tomaszewski, alpinista wielkościanowy i lider słynnej wyprawy „Ekstremalnie i Wysoko”. Dla batonów THIS-1 zawsze miejsce w plecaku ma himalaista Ryszard Pawłowski, przewodnik górski i zdobywca niejednego 8-tysięcznika. Towarzyszą one także „Żeglarzowi roku 2016”, Szymonowi Kuczyńskiemu podczas jego długich samotnych rejsów. Teraz czas na Ciebie.

Marcin Tomaszewski
Smakowo mój typ to zdecydowanie Orzech – Konopia. Polecam baton THIS1 szczególnie na ekstremalne górskie warunki

MARCIN „YETI” TOMASZEWSKI

Alpinista wielkościanowy.
Lider wyprawy “Ekstremalnie i Wysoko”.

Mój ulubiony, to smak orzechowy. Dla THIS1 mam zawsze zarezerwowane miejsce w moim plecaku wyprawowym. Zdecydowanie polecam.

RYSZARD PAWŁOWSKI

Himalaista, zdobywca wielu 8-tysięczników,
przewodnik wysokogórski.

Szymon Kuczyński
Jako miłośnik czekolady i samotnych rejsów, rekomenduje smak Orzech – Czekolada.To dla mnie pozytywny zastrzyk energii. Polecam baton THIS1 na długie oceaniczne wachty.

SZYMON KUCZYŃSKI

“Żeglarz roku 2016” w Polsce.

Lekkostrawne mieszanki chlebowe dla sportowców

Z myślą przede wszystkim o sportowcach oferujemy mieszanki chlebowe o bardzo wysokiej zawartości białka i niewielkiej ilości węglowodanów. Są one bogate w błonnik, witaminy i minerały, naturalne kwasy tłuszczowe omega-3 i charakteryzują się korzystnym profilem aminokwasowym. Mieszanki nie zawierają konserwantów, soi, ani drożdży.

Dania liofilizowane i żele energetyczne z najlepszych składników

Na ekstremalne wyprawy mogą Ci się także przydać dania liofilizowane, które są łatwe w przechowywaniu i bardzo pożywne. Dodatkowo warto mieć przy sobie zastrzyk energii w postaci specjalnego żelu. Oferowane przez nas żele energetyczne powstają na bazie miodu i nie zawierają konserwantów. Mają bardzo przyjemny smak, dzięki dodanym naturalnym sokom owocowym. Istotne jest to, iż nie musisz rozrzedzać ich wodą.

Zdrowe naleśniki dla osób na diecie niskocukrowej i sportowców

Uwielbiasz naleśniki, ale nie możesz sobie na nie pozwolić? W naszej ofercie znajdziesz lekkostrawne naleśniki o bardzo niskiej zawartości węglowodanów. Warto wiedzieć, że na 100 g produktu tylko 7 g to cukier. Nasze naleśniki dla sportowców są niezwykle łatwe w przygotowaniu, a co najważniejsze, lekkostrawne.

Cukier w rozsądnych ilościach

Zastanawiasz się, dlaczego nie rezygnujemy całkowicie z cukru? Otóż węglowodany mimo wszystko są niezbędne po ciężkim treningu. W naszych batonach energetycznych znajduje się glukoza w czystej formie, która dla Twojego organizmu jest najlepsza. Dzięki dużej zawartości cennego błonnika energia z batonów THIS-1 uwalnia się stopniowo, dzięki czemu zyskujesz siłę na dłuższy czas. Warto także mieć świadomość, że błonnik przyczynia się również do poprawy trawienia, zmniejsza uczucie głodu oraz ułatwia eliminację toksyn z organizmu. 

W naszej ofercie oczywiście nie brakuje produktów o bardzo niskim indeksie glikemicznym, np. mieszanki chlebowe. Wzrost poziomu cukru po spożyciu wypieków stworzonych z tych mieszanek jest wręcz śladowy.

Zaufaj doświadczeniu marki THIS-1 i pozwól, by nasze produkty dodały Ci sił!